Фарби ISAVAL Pinturas

ДП “Ізалайн” – офіційний імпортер ISAVAL Pinturas в Україні з 2002 року. Вже 18 років ми постачаємо з Іспанії тільки кращі лакофарбові матеріали. На реальних об’єктах підтверджені довговічність та високі експлуатаційні характеристики матеріалів. Вся лінійка ISAVAL завоювала визнання будівельних організацій в усіх регіонах України.

Наша мета забезпечення клієнтів екологічними, безпечними, якісними матеріалами, консультаційна та технічна підтримка. Наявність великих складських запасів, повністю автоматизоване тонувальне обладнання, яке дозволяє отримувати фарби будь-яких кольорів та відтінків по міжнародним каталогам (NCS, RAL, Pantone, Eurotrend…). Для фасадних продуктів розроблені спеціальні світлостійкі пігменти, які гарантують стійкість кольору до 10-15 років (підтверджено сертифікатами).

Асортимент ISAVAL Pinturas містить екологічні (сертифікати А+, Ecolable, LEED y BREEAM) інтер’єрні фарби, стійкі до миття та тертя, з відмінною білизною та покривною здатністю. Фасадні фарби, акрилові та синтетичні емалі, лаки та просочення гідрофобізатори для каменя і бетону. Фарби для дому, дитячих і медичних установ. Фарби для басейнів, спортивних майданчиків, тенісних кортів, для розмітки. Промислові фарби для захисту та реставрації бетонних підлог (двухкомпонентні поліуретанові та епоксидні фарби, лаки, емалі). протикорозійні системи. Захист деревини (просочення для дерева, масло тіка). Фарба шкільна дошка та магнітна.

isaval фарби

Про компанію:

Дочірнє підприємство «Ізалайн» розпочало роботу в листопаді 2002 року.

ДП «Ізалайн» є ексклюзивним представником і єдиним імпортером в Україні іспанської лакофарбової продукції заводу ISAVAL PINTURAS . Головним завданням є просування на українському ринку продукції заводу Пінтурас Ізаваль, безперебійне забезпечення клієнтів високоякісними лакофарбовими матеріалами, надання технічного обслуговування, консультації, навчання. ДП «Ізалайн» має в своєму розпорядженні склад в Києві, має налагоджену дилерську мережу по всій Україні, є постачальником великих будівельних гіпермаркетів. Дочірнє підприємство проводить навчання з нанесення декоративних матеріалів, організовує семінари, де наші клієнти можуть освоїти різні техніки, отримати інформацію про продукцію та її особливості. Кваліфікований персонал ДП «Ізалайн» завжди допоможе знайти грамотне, ефективне і економічне рішення для кожного конкретного випадку.

Про завод:

Підприємство «Пінтурас Ізаваль»  було засновано в 1968 році братами Ісааком, Паскуалем і Віктором Вальєхо, а спочатку спеціалізувалося на випуску клейової фарби. З тих пір пройшло більше 40 років, і за цей час підприємство безперервно зростало, послідовно розширювало і модернізувало виробництво, намагаючись завжди йти в ногу з сьогоднішнім днем, виправдовуючи за якістю обслуговування і продукції, що випускається, довіру своїх клієнтів, зберігаючи свою незалежність, як сімейне підприємство з повністю національним капіталом.

Традиції:

«Приклад старшого покоління». Розвиток підприємства наслідувало тиж самі принципи, які надихали його засновників, і на початку нового століття Пінтурас Ізаваль приступило до самого значного розширення своїх установок і виробничих потужностей, відповідаючи на поставлені перед собою нові завдання з тим же самим захопленням, що і в перші роки роботи . Пінтурас Ізаваль може пишатися своїм колективом і довірою клієнтів, з багатьма з яких підприємство пройшло весь шлях від початку до сьогоднішнього дня.

Підприємство Пінтурас Ізаваль було і є новатором за традицією.

розвиток:

  1968: Додати Освіта. Виробництво клейових фарб в містечку Міслата.
  1973: Організація виробництва в м Чірівелья. (1.000 м²). Перші водорозчинні фарби.
  1977: Переїзд в г.Алдайя (3.000 м²). Перші продукти на розчинниках.
  1990: Розширення заводу в Алдайе (10.000 м²).
  1996-2000: Розширення промислових установок в м Алдайя. Впровадження I + D. Підвищення професійного уровеня фахівців.
  2006: Новий завод в г.Рібарроха. (21.000 м²) Збільшення продуктивності.
  2008: Додати Придбання заводу Бланколор. Посилення міжнародної присутності.

Авангардна технологія, яка є результатом постійних досліджень і інновацій, гарантує майбутнє нашої компанії і наших клієнтів. Наша гарантія на ринку ґрунтується на добре зроблену роботу, запорукою якої є:

 • Розмах промислових установок
 • технічний рівень
 • Професійний рівень фахівців.
Scroll to Top

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.