...

Про компанію:

Дочірнє підприємство «Ізалайн» розпочало роботу в листопаді 2002 року.

ДП «Ізалайн» є ексклюзивним представником і єдиним імпортером в Україні іспанської лакофарбової продукції заводу ISAVAL PINTURAS . Головним завданням є просування на українському ринку продукції заводу Пінтурас Ізаваль, безперебійне забезпечення клієнтів високоякісними лакофарбовими матеріалами, надання технічного обслуговування, консультації, навчання.

ДП «Ізалайн» має в своєму розпорядженні склад в Києві, має налагоджену дилерську мережу по всій Україні, є постачальником великих будівельних гіпермаркетів. Дочірнє підприємство проводить навчання з нанесення декоративних матеріалів, організовує семінари, де наші клієнти можуть освоїти різні техніки, отримати інформацію про продукцію та її особливості. Кваліфікований персонал ДП «Ізалайн» завжди допоможе знайти грамотне, ефективне і економічне рішення для кожного конкретного випадку.

Про завод:

Підприємство «Пінтурас Ізаваль»  було засновано в 1968 році братами Ісааком, Паскуалем і Віктором Вальєхо, а спочатку спеціалізувалося на випуску клейової фарби. З тих пір пройшло більше 40 років, і за цей час підприємство безперервно зростало, послідовно розширювало і модернізувало виробництво, намагаючись завжди йти в ногу з сьогоднішнім днем, виправдовуючи за якістю обслуговування і продукції, що випускається, довіру своїх клієнтів, зберігаючи свою незалежність, як сімейне підприємство з повністю національним капіталом.

Традиції:

«Приклад старшого покоління». Розвиток підприємства наслідувало тиж самі принципи, які надихали його засновників, і на початку нового століття Пінтурас Ізаваль приступило до самого значного розширення своїх установок і виробничих потужностей, відповідаючи на поставлені перед собою нові завдання з тим же самим захопленням, що і в перші роки роботи . Пінтурас Ізаваль може пишатися своїм колективом і довірою клієнтів, з багатьма з яких підприємство пройшло весь шлях від початку до сьогоднішнього дня.

Підприємство Пінтурас Ізаваль було і є новатором за традицією.

розвиток:

  1968: Додати Освіта. Виробництво клейових фарб в містечку Міслата.
  1973: Організація виробництва в м Чірівелья. (1.000 м²). Перші водорозчинні фарби.
  1977: Переїзд в г.Алдайя (3.000 м²). Перші продукти на розчинниках.
  1990: Розширення заводу в Алдайе (10.000 м²).
  1996-2000: Розширення промислових установок в м Алдайя. Впровадження I + D. Підвищення професійного уровеня фахівців.
  2006: Новий завод в г.Рібарроха. (21.000 м²) Збільшення продуктивності.
  2008: Додати Придбання заводу Бланколор. Посилення міжнародної присутності.

Авангардна технологія, яка є результатом постійних досліджень і інновацій, гарантує майбутнє нашої компанії і наших клієнтів. Наша гарантія на ринку ґрунтується на добре зроблену роботу, запорукою якої є:

 • Розмах промислових установок
 • технічний рівень
 • Професійний рівень фахівців.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.