Яким кольором пофарбувати маленьку кімнату?

Для невеликої кімнати вибір колірної палітри матиме вирішальне значення, коли простір здаватиметься більшим, або навпаки, здається, що живеш у сірниковій коробці. Яким кольором варто пофарбувати невелику кімнату?

Сьогодні ми покажемо вам наші три основні елементи, що створюють відчуття простору.

Фарби для фарбування невеликих кімнат

СІРИЙ НОВИЙ БІЛИЙ

Його м’якіший діапазон також працює, як білий колір. Він також надає нотку елегантності, стриманості, тому дуже добре працює в невеликих квартирах.

кольори для міні-полів

ЧИСТО БІЛИЙ. НАЙЯСКРАВІШИЙ

Це змушує світло проектувати та розширювати простір. Це класика, що ніколи не підводить. Якщо поєднувати його з деревом, золотими та бежевими тонами, відчуття простору подвоїться. Наш асортимент чисто-білих фарб безмежний та адаптується до будь-яких потреб.

пісочний колір для невеликих приміщень

КОЛІР ПІСКА

Це відтінок, який приносить багато тепла та стилю. Використання його у всіх кімнатах забезпечить відчуття безперервності та простору. Це також тон, що світиться.

У лінійці Isaval широкий спектр інтер’єрних фарб , доступних для тонування, приїжджайте до нас в гості або замовляйте онлай і відразу ж отримаєте потрібний колір. Ми рекомендуємо вам продовжувати читати наш блог щотижня, щоб набратися натхнення. Читаємо наступного тижня!

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.