Як пофарбувати керамічну плитку

можна пофарбувати керамічну плитку

Чи можна пофарбувати керамічну плитку, яка застаріла чи просто перестала подобаться?

Так! Можна легко пофарбувати будь-яку керамічну плитку без спеціального ґрунту безпечною фарбою без запаху. Розповідаємо як нижче.

Керамічна плитка вже давно і міцно увійшла в інтер’єри будинків як практичний матеріал для застосування у ванних кімнатах та кухнях, що широко використовується на фасадах будівель.

Довговічність плитки є її незаперечною перевагою. Однак мода та смаки з часом змінюються, а заміна плитки досить дорогий і не дуже комфортний процес, щоб постійно стежити за віяннями моди та бажаннями змін.

Пофарбувати плитку – найпростіший і найшвидший спосіб частково оновити інтер’єр, проявити дизайнерські здібності, фантазію, обравши потрібний колір та ступінь блиску.

Однак не будь-яка фарба підходить для цього.

Вибір фарби для керамічної плитки повинен ґрунтуватися насамперед на її характеристиках.

Головними вимогами до фарби для керамічної плитки мають бути:

– відмінне зчеплення зі складними поверхнями: мозаїкою, плиткою, кахлем, керамікою та ін;

– стійкість до вологи та миття побутовими хімічними засобами;

– висока твердість та механічна міцність;

– екологічна безпека.

Основна проблема при фарбуванні пов’язана з тим, що керамічна плитка гладкий, не пористий матеріал, що не дозволяє міцно закріпитися на поверхні.

Існує кілька варіантів вирішення цієї проблеми.

Варіант 1 – за допомогою абразивних засобів надати керамічній плитці шорсткість. Очистити від пилу, що утворився, і знежирити. Потім нанести вологостійку ґрунтовку і після повного висихання ґрунтовки нанести 2 шари вологостійкої, стійкої до багаторазового чищення, фарби. Процес шліфування плитки досить трудомісткий і пильний, весь процес займає кілька днів.

Варіант 2 – очистити плитку і шви між плитками від забруднень побутовими засобами, що чистять, висушити. Потім застосувати спеціальну вологостійку ґрунтовку для проблемних поверхонь. Грунт забезпечить зчеплення з плиткою та наступними шарами. Нанести 2 шари фарби.

Варіант 3 – очистити плитку та шви між плитками від забруднень побутовими засобами для чищення, висушити. Нанести 2 шари спеціальної фарби для керамічної плитки, тобто. «2 в 1», без проміжного шару грунтовки. За добу оновлена поверхня готова до експлуатації.

Для оновлення інтер’єрів бажано вибирати матеріали на водній основі, без розчинників, з мінімальним вмістом шкідливих речовин.

Одним із варіантів спеціалізованої фарби може стати поліуретанова фарба для керамічної плитки АКВАТЕКС КЕРАМІКА від іспанського заводу Pinturas Isaval .

Фарба на водній основі без шкідливих компонентів, без запаху має кваліфікацію А+, що гарантує здорову атмосферу в пофарбованих приміщеннях.

Висока покривна здатність, дозволяє за один прохід перекрити будь-який малюнок і навіть темний колір плитки.

Акватекс Кераміка наноситься безпосередньо на очищену плитку без механічного шліфування і без застосування спеціального шару грунтовки. Має міцне зчеплення з глянсовою керамічною поверхнею.

краска для керамики Акватекс краска для керамики Акватекс
краска для керамики Акватекс краска для керамики Акватекс

Переваги фарби для керамічного покриття.

1. Екологічність . Фарба на водяній основі, без розчинників, без запаху.

2. Легко наноситься пензлем або валиком , без небажаних потьоків, а результат – отримання рівної естетичної поверхні.

3. Швидко сохне. Через 3-4 години фарба суха на відліп, після 12 годин можна наносити повторний шар, через добу експлуатувати оновлений об’єкт. Мити бажано не раніше 7 днів після фарбування. Після повної полімеризації можна мити засобами, що чистять.

4. Стійке до стирання поліуретанове покриття буде служити не менше 5 – 7 років. Внести зміни в колірну палітру не складе труднощів будь-якої миті.

5. Дуже економічна . 1 л фарби розрахований на 10-12 квадратних метрів плитки при нанесенні в 1 шар.

6. Не жовтіє з часом, навіть у темряві, тонується у будь-який колір за бажанням Замовника.

7. Універсальність. Акватекс Кераміка призначена для внутрішніх та зовнішніх робіт.

8. Результат – міцна , ідеально гладка глянсова або атласна поверхня.

Поради та рекомендації:

Використовувати поролоновий валик для отримання рівного та тонкого шару, дотримуватися пропорцій розведення водою (0-10%).

Перед нанесенням продукту очистити поверхню від пилу, бруду, жиру та інших забруднень, які можуть стати на заваді зчепленню продукту з поверхнею.

Не наносити на підлогові поверхні, кухонні стільниці та інші, які мають постійний фізичний контакт.

Не фарбувати поверхні, що постійно перебувають у воді.

Роботи не виконуються у сильну спеку, при сильному вітрі та великій ймовірності дощу.

Не рекомендується фарбувати за температури навколишнього середовища нижче 7 градусів або відносної вологості більше 80%. Температура основи повинна бути на 2-3 градуси вище за точку роси під час нанесення.

Рекомендується послідовне нанесення шарів товщиною не більше 60 мкм для досягнення найкращого результату з вирівнювання, покриваності та висихання.

Leave a Comment

Ваша email адреса не буде показана Required fields are marked *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Цікаве

Рекомендовані пости

Гідрофуганте Гідрофобізатор Просочення для каменю

Гідроізоляція та водовідштовхувальні продукти

Гідроізоляція та водовідштовхувальні продукти Продукти, які при нанесенні на основу збільшують її поверхневий натяг, запобігаючи адсорбції та проникненню води. Водовідштовхувальні просочення не утворюють плівку на поверхні основи і глибоко в неї проникають, мають високий рівень випаровування і після нанесення не змінюють зовнішнього вигляду матеріалу. У минулому з метою захисту основи від дії води для нанесення

Акватекс кераміка для використання

Як пофарбувати керамічну плитку

Чи можна пофарбувати керамічну плитку, яка застаріла чи просто перестала подобаться? Так! Можна легко пофарбувати будь-яку керамічну плитку без спеціального ґрунту безпечною фарбою без запаху. Розповідаємо як нижче. Керамічна плитка вже давно і міцно увійшла в інтер’єри будинків як практичний матеріал для застосування у ванних кімнатах та кухнях, що широко використовується на фасадах будівель. Довговічність

силіконова фарба для стін

Силіконова фарба для стін Silicoval – новий екологічний продукт Isaval Pinturas

Представляємо в Україні новий продукт – силіконову фарбу для внутрішніх робіт Silicoval. Завод Isaval Pinturas продовжує розширювати лінійку екологічних рішень із знаком Ecolabel та сертифікованих LEED y BREEAM для “Зеленого будівництва”. Суворі критерії Європейського Союзу для отримання екологічного сертифікату Ecolabel ґрунтуються на дослідженні якості матеріалів та впливу на здоров’я людини та довкілля протягом життєвого циклу

colores-para-mini-pisos

Яким кольором пофарбувати маленьку кімнату?

Для невеликої кімнати вибір колірної палітри матиме вирішальне значення, коли простір здаватиметься більшим, або навпаки, здається, що живеш у сірниковій коробці. Яким кольором варто пофарбувати невелику кімнату? Сьогодні ми покажемо вам наші три основні елементи, що створюють відчуття простору. СІРИЙ НОВИЙ БІЛИЙ Його м’якіший діапазон також працює, як білий колір. Він також надає нотку елегантності,

Scroll to Top

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.