Силіконова фарба для стін Silicoval – новий екологічний продукт Isaval Pinturas

Представляємо в Україні новий продукт – силіконову фарбу для внутрішніх робіт Silicoval.

Завод Isaval Pinturas продовжує розширювати лінійку екологічних рішень із знаком Ecolabel та сертифікованих LEED y BREEAM для “Зеленого будівництва”.

Суворі критерії Європейського Союзу для отримання екологічного сертифікату Ecolabel ґрунтуються на дослідженні якості матеріалів та впливу на здоров’я людини та довкілля протягом життєвого циклу продукту.

ico-applus ico-certbreeam ico-certleed ico-ecolabel ico-esencia ico-maxcubricion ico-protect ico-sanit ico-A+

Silicoval характеризується повною відсутністю агресивних хімічних компонентів, здатних завдати шкоди здоров’ю людини. Фарба без запаху та ЛОС, відсутність летких органічних сполук гарантує здорову атмосферу в житлових приміщеннях, дотримання екологічних умов охорони праці при нанесенні.

Матова фарба, на основі силіконової смоли нового покоління, застосовується для захисту стін та стелі у сухих та вологих приміщеннях. Володіє надійними експлуатаційними та декоративними характеристиками, стійкістю до механічного пошкодження.

Підвищений час висихання силіконової фарби для внутрішніх робіт Silicoval полегшує роботу майстра. Фарба розкочується без утворення стиків та смуг на поверхні та характеризується винятковою адгезією до будівельних матеріалів. Нанесення на гіпсокартонні плити можливе навіть без попереднього ґрунтування. Силіконова фарба Silicoval тиксотропна, не розтікається і не капає при нанесенні, еластична, перекриває мікротріщини .

Рекомендується застосовувати силіконову фарбу для фарбування дитячих приміщень та медичних закладів. Ідеальна для фарбування кухонь, ванних кімнат, спортивних залів, готелів та ресторанів. Silicoval стійка до миття , витримує вологість, не накопичує вологу та конденсат, паропроникна, містить антицвілевий консервант .

ВЛАСТИВОСТІ:

– Тонується за PYC, Eurotrend, RAL , NCS , Pantone та ін.
– Без розчинників та летких органічних сполук (ЛОС).
– Містить антипліснявий консервант, запобігає появі на її поверхні плям грибка та водоростей.
– Гарна адгезія до звичайних будівельних матеріалів.
– Проникність водяної пари, що дозволяє дихати основі.
– Дуже висока покривна здатність та білизна.
– Збільшений робочий час для запобігання нашарування при нанесенні на великих площах.
– Відмінне зчеплення з більшістю будівельних матеріалів.
– Виняткова білизна, не жовтіє.

Ecolable eco certificates Силіковаль має найвищий екологічний рівень А+.
Знак екологічної безпеки «Виділення повітря летючих речовин».

Клас вологого стирання UNE EN ISO 11998 : Клас 2

Класифікація реакції на вогонь EN13501-1 : A1.

Покривна здатність ISO 6504-3 : Клас 1 при витраті 10-13 м²/л в 1 шар

Оздоблення: Матова

Застосування: Фарба для стін, для стелі, для ванної, для кухні.
Підготовка (детально у техкарті pdf icon) Грунтовка Ізакріліко

Вихід: 10-15 м2/л.

Упаковка:

Купити силіконову фарбу для стін Силіковаль на сайті www.isaval.kiev.ua

Leave a Comment

Ваша email адреса не буде показана Required fields are marked *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Цікаве

Рекомендовані пости

Гідрофуганте Гідрофобізатор Просочення для каменю

Гідроізоляція та водовідштовхувальні продукти

Гідроізоляція та водовідштовхувальні продукти Продукти, які при нанесенні на основу збільшують її поверхневий натяг, запобігаючи адсорбції та проникненню води. Водовідштовхувальні просочення не утворюють плівку на поверхні основи і глибоко в неї проникають, мають високий рівень випаровування і після нанесення не змінюють зовнішнього вигляду матеріалу. У минулому з метою захисту основи від дії води для нанесення

Акватекс кераміка для використання

Як пофарбувати керамічну плитку

Чи можна пофарбувати керамічну плитку, яка застаріла чи просто перестала подобаться? Так! Можна легко пофарбувати будь-яку керамічну плитку без спеціального ґрунту безпечною фарбою без запаху. Розповідаємо як нижче. Керамічна плитка вже давно і міцно увійшла в інтер’єри будинків як практичний матеріал для застосування у ванних кімнатах та кухнях, що широко використовується на фасадах будівель. Довговічність

силіконова фарба для стін

Силіконова фарба для стін Silicoval – новий екологічний продукт Isaval Pinturas

Представляємо в Україні новий продукт – силіконову фарбу для внутрішніх робіт Silicoval. Завод Isaval Pinturas продовжує розширювати лінійку екологічних рішень із знаком Ecolabel та сертифікованих LEED y BREEAM для “Зеленого будівництва”. Суворі критерії Європейського Союзу для отримання екологічного сертифікату Ecolabel ґрунтуються на дослідженні якості матеріалів та впливу на здоров’я людини та довкілля протягом життєвого циклу

colores-para-mini-pisos

Яким кольором пофарбувати маленьку кімнату?

Для невеликої кімнати вибір колірної палітри матиме вирішальне значення, коли простір здаватиметься більшим, або навпаки, здається, що живеш у сірниковій коробці. Яким кольором варто пофарбувати невелику кімнату? Сьогодні ми покажемо вам наші три основні елементи, що створюють відчуття простору. СІРИЙ НОВИЙ БІЛИЙ Його м’якіший діапазон також працює, як білий колір. Він також надає нотку елегантності,

Scroll to Top

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.