Фарба для басейну. Яку вибрати? Як наносити?

Пляжний сезон не за горами, а ваш басейн не готовий?

Фарба для басейну найпростіше, швидке і недороге рішення оновити зовнішній вигляд чаши бетонного басейну.

Що важливо врахувати перед фарбуванням басейну?

Чи є на поверхні тріщини?

Бетонні або цементні басейни постійно відчувають сили стиснення і розширення, які викликають появу тріщин і мікротріщин, знижують гідроізоляційний бар’єр і можуть викликати витік. У цих випадках для ремонту тріщин в опорі рекомендується використовувати спеціальний водовідштовхувальний розчин, щоб заповнити тріщини і відновити зношені ділянки, зміцнивши бар’єр від вологи, особливо якщо є поруч сад. Таким чином ми уникнемо появи бульбашок під дією осмотичного тиску, який чинить вода, фільтруючись ззовні, на фарбу.

Чи є на поверхні сліди старої погано закріпленої фарби?

Якщо стара фарба погано прилягає, ми просто видалимо всі дефектні ділянки металевим скребком або щіткою. Також можна застосувати спеціальний склад для видалення старої фарби «Декапанте». Далі відшліфуємо поверхню, щоб відкрити пори і, таким чином, поліпшити зчеплення фарби для басейну, яку ми збираємося нанести.

Якщо на стінках басейну плями цвілі або водоростей?

Необхідно промити поверхню водою з відбілювачем, а потім – прісною водою.

Яку фарбу для басейну вибрати?

Isaval рекомендує віддати перевагу продукту на основі хлоркаучукових смол – хлоркаучуковій фарбі для басейну, яка стала кращою альтернативою акриловій фарби, так як завдяки своїй більш проникаючий здатності, забезпечує більш тривалий термін служби, а також:

  • Має високу стійкість до дії хімічних засобів, що використовуються для обробки басейну;

  • Запобігає появі плям грибка і водоростей;

  • Має високу стійкість до дії атмосферних чинників і лужності основи.

Раніше пофарбований басейн

Оновити пофарбовану поверхню «хлоркаучуковою фарбою для басейну» можна тільки в тому випадку, якщо вона була пофарбована продуктом на основі хлоркаучукових смол. В іншому випадку рекомендується повністю видалити старе покриття за допомогою засобу «Декапанте».

Детальніше про фарбу Хлоркаучук для басейну

Який же сам процес фарбування басейну?

  • Обов’язково повинна бути зроблена зовнішня гідроізоляція бетонної конструкції від ґрунтових вод.

  • Бетонна чаша повинна бути повністю затверділою (30 діб).

  • Видалити пил, бруд, жир, мастило від опалубки і інші небажані домішки.

  • Ліквідувати висоли і луг за допомогою розведеного сульфату цинку (ZnSO4) або водним розчином соляної кислоти. Після цього промити прісною водою.

  • Наносити фарбу тільки на абсолютно суху поверхню.

Для нанесення використовувати пензель, валик або фарбопульт

При використанні фарбопульта нанести більше, ніж 2 шари фарби для досягнення необхідної товщини покриття.

Для розведення використовувати розчинник для хлоркаучука ISAVAL D-40: 1й шар – 10-15%, 2й шар – на %.

Наповнювати басейн водою не раніше, ніж через 10 – 12 днів після фарбування.

Рекомендації з нанесення фарби і заповнення басейну.

Оскільки висихання фарби відбувається шляхом випаровування, важливо стежити за температурою навколишнього середовища, щоб контролювати швидкість висихання, уникаючи фарбування в години максимальної температури. Ідеальна температура для фарбування басейнів – від 10 до 25 ° C.

Температура води під час експлуатації басейну повинна бути не менше +5 ºС. Фарба розрахована на нормальні умови експлуатації, але верхня межа не повинна перевищувати 50 ºС.

При правильній підготовці поверхні і нанесенні продукту повністю виключено потрапляння води в пори при порожньому басейні, яка при замерзанні може зруйнувати покриття. Наповнювати басейн водою можна не раніше, ніж через 10-12 днів після фарбування, при tº навколишнього середовища на рівні 20 ºС. При більш низьких tº необхідно збільшити період очікування

Якого кольору фарба для басейнів?

Хлркаучукова фарба для басейну доступна в блакитному кольорі Azul і білому Вlanco.

Scroll to Top

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.