150 імен до ювілею Лесі Українки

150 імен лесі українки

25 лютого в Українському домі відбулося відкриття мистецького проекту Леся Українка, який повністю відтворено в 3D-форматі.

Ми раді бути причетними до цього проекту і дякуємо за довіру. Всі конструкції і стіни були пофарбовані матеріалами Isaval Pinturas – Тейде та Акватекс .

Проект “Леся Українка: 150 імен” представив експонати, які привезли їх з різних частин України. Організаторами виступили Міністерство культури і інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтва та художньої освіти, національний центр “Український дім” та агентство “Postmen”, яке розробило айдентику.

Куратором виставкового проекту став Павло Гудімов, за плечима якого – реалізація кількох успішних виставок, як “Тіні забутих предків” в Києві або “Ангели” у Львові.

150 іменце метафора, в якій втілені 150 подорожей, 150 друзів, 150 героїв її творів. І це сотні людей, які надихалися нею – художники, кінематографісти, театрали, скульптори. Ми говоримо про те, що Леся це неймовірний імпульс для натхнення та інтерпретації “, – розповів Павло Гудімов .

Scroll to Top

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.